Přehled služeb, které Vám nabízíme

webmastering

Webmastering

Webmastering - správa webu

Webmastering, tedy profesionální správa webu, zahrnuje drobné i větší programátorské práce v jazycích PHP, HTML, XML, CSS atd. Součástí jsou také  grafické práce na webu jako například úpravy hlavičky, vytvoření drobné grafiky do obsahu, zatraktivnění části webu, obsahové práce na webu, úpravy textů, korektury, doplnění údajů a podobné. Spadají sem  i instalace doplňkových funkcí (formulář pro sběr emailů, chatovací okénko…)


Webmasterovaný web prostě žije

Ptáte se, k čemu že vám bude webmastering dobrý? Pravidelně udržovaný web působí na návštěvníky důvěryhodněji. Rok staré novinky zkrátka moc dobře nevypadají. Vyhledávače mají rády aktualizované weby s novým a originálním obsahem, a tak samotná práce s webem pomáhá optimalizacím pro vyhledávače. Uživatelé ocení, když z webu kouká profesionalita. Díky profesionálnímu grafikovi drží grafické prvky jednotný styl. Rozvoj webu dostane kontinuální nádech a je více v souladu s vašimi dalšími reklamními aktivitami. Můžete se tak soustředit na svůj byznys a o web se prakticky nemusíte vůbec starat.

Webmastering nejsou zbytečné náklady

  • Věnujete čas tomu, co je pro vás důležité: Z jakéhokoliv pohledu je pro vás výhodnější věnovat se svému byznysu, protože to je to, co vám přináší peníze.

  • Vše pod jednou střechou: Nemusíte zvlášť řešit programátora, grafika, textaře… Všechny tyto a další služby máte pod jedním telefonním číslem.

  • Úpravy jsou vážně rychlé: Webmasterovaní klienti u nás mají nejvyšší prioritu a proto jsou jejich požadavky často vyřešené i do hodiny.