Přehled služeb, které Vám nabízíme

copywriting

Copywriting

Copywriting>

Dobře napsané texty jsou jedním z pilířů úspěšného webu. Posuďte sami, k čemu vám bude, že na váš web návštěvník zavítá, když ho vaše textu nezaujmou, nepochopí je, nebo budou mít jiný obsah, než očekával? 

Správně napsaný text na web zkrátka musí ctít několik specifik: je to propagační text, a jako takový je určen k tomu, aby plnil cíl webu. Měl by vycházet z analýzy klíčových slov, a tedy obsahovat fráze a slova, která zadávají uživatelé hledající informace o nichž text je. A samozřejmě by měl být gramaticky, stylisticky a typograficky správný, aby nedělal ostudu.

Copywriting je jedním ze stěžejních prvků úspěšného webu. Bez něj to prostě nejde.

Vymyslíme a napíšeme pro vás jak reklamní slogany a propagační texty, tak i návodné a popisné materiály stejně dobře, jako články na blog a odborné texty. Součástí našich služeb je také úprava vašich stávajících textů tak, aby více podpořily cíle konkrétní stránky.

Proč se vyplatí profesionálně napsané texty?

  • Zvýší návštěvnost

    Použití vhodných klíčových slov a frází ve správném mixu pomůže zlepšit pozice ve výsledcích vyhledávání na větší počet vyhledávaných frází.

  • Zlepší úspěšnost webu

    Reklamní a prezentační texty šikovně navedou návštěvníka ke splnění cíle konkrétní stránky.

  • Ušetří vám čas

    Napsat dobrý text není ani pro zkušeného pisálka otázkou chvilky. Samozřejmě, nikdo nezná váš obor a vaši firmu tak, jako vy, ale zkušený copywriter z vás dostane užitečné informace za mnohem kratší dobu, než vy daný text napíšete.