Přehled služeb, které Vám nabízíme

redakcni-system

Redakční systém

 • Využíváme námi vyvinutý redakční systém WEBIDEAL

  Základním smyslem redakčního systému je umožnit ovládání webu i lidem, kteří nedisponují znalostmi z oblasti programování a grafiky. Toho jsme se při návrhu systému drželi zuby nehty a ovládání redakčního systému WEBIDEAL představuje revoluci ve správě webu.

 • Čistý kód s minimem obslužných scriptů

  Většina konkurenčních systémů nabízí pro ovládání graficky složitých a rozmanitých prostředí velmi komplikované pluginy, které mají tendenci problematiku spíše komplikovat, než řešit. Nemluvě o tom, že v drtivé většině případů celý web navíc i zbytečně zpomalují. My jsme se tomuto problému vyhnuli naprosto odlišným a unikátním přístupem, kdy produktem našeho redakčního systému je prakticky čistý kód s minimem obslužných scriptů.

Kromě řady jiných funkcí má náš redakční systém WEBIDEAL zcela jedinečnou vlastnost, umí číst a zpracovávat libovolné univerzální webové šablony a včetně šablon určených pro jiné redakční systémy. Díky tomu si vy jako klienti můžete vybrat z desítek tisíců hotových šablon tu, která se vám líbí nejvíce, a jelikož je již hotová, nemusíte platit za její kódování.

Centrální jádro a oddělené moduly jsou další z řady předností redakčního systému. Stejně jako u univerzálních redakčních systémů můžete využívat pravidelné aktualizace díky Standardní licenci WEBIDEAL. Zároveň ale systém modulů umožňuje, abychom právě vašemu webu doprogramovali zcela specifické funkce na míru.


Redakční systém WEBIDEAL spojuje to nejlepší ze světa na míru dělaných a univerzálních řešení, a to celé s neuvěřitelnou uživatelskou přívětivostí.

K čemu vám pomůže redakční systém ?

 • Ušetří vám spoustu času

  Je jedno, jestli umíte programovat nebo ne, redakční systém je vytvořen tak, aby i složité úkony šlo dělat snadno a rychle.

 • Příval novinek a aktualizací

  Na jádru dlouhodobě pracujeme, a tak můžete čekat nové funkce a vylepšení kdykoliv dojde k aktualizaci, aniž byste si je museli zvlášť objednávat.

 • Rozšíření webu je hračka

  Díky způsobu ovládání je pro vás velmi snadné přidat na web nové služby, produkty, členy týmu… prostě cokoliv, co vás napadne, aniž by šlo poznat, že se s nimi v návrhu informační struktury nepočítalo.

Zaujal vás redakční systém WEBIDEAL a myslíte si, že by mohl být vhodný i pro vaše zákazníky? V rámci partnerské licence nabízíme možnost využít systém pro vaše klienty. Zajišťujeme jak plnou funkčnost, tak i podporu (technickou, technologickou, intelektuální i jinou). Stačí se nám ozvat.

Jste reklamní agentura nebo webové studio?